Nový rok 2012

Vážení čtenáři,
přeji Vám všem do nového roku mnoho štěstí, zdraví, spokojenosti a úspěchů. Doufám, že zachováte přízeň našemu webu a i nadále budete přispívat informacemi o nasazení hnacích vozidel, které se pro Vás snažíme s kolegy doplňovat do tabulek. Děkuji tedy všem, kteří se v minulém roce zapojili do spolupráce.

Chcete-li se také zapojit do spolupráce, tak neváhejte a napiště na kontaktní e-mail danone39@gmail.com. V nových tabulkách jsme pro spolupracovníky připravili několik novinek. Kromě automatického obarvování hnacích vozidel, v současné chvíli funguje také možnost zobrazení aktuálních oběhů pro daný den. Oběhy, které jsou vypsané v záhlaví každé z tabulek jsou nyní aktuální podle daného dne. Je však možné si je jednoduše přepnout pro jiný den. Tímto řešením jsme se snažili dosáhnout toho, aby byl spolupracovníkům dostupný aktuální oběh, ale zároveň tabulka zůstala přehledná a jednoduchá.

Na závěr bych chtěl ještě upozornit na jednu nepříjemnost. V poslední době se totiž sešlo několik dotazů na téma, proč nejsou aktualizovány některé tabulky na nový GVD. V současné době jsou všechny tabulky, oběhy a seznamy aktuální. Máte-li uvedený problém se starými tabulkami, bude to způsobeno zřejmě chybnými odkazy na dané tabulky vedoucích z tohoto blogu. Tato chyba však není způsobena naší vinou, protože odkazy jsou všechny aktuální, pouze internetový prohlížeč, který používáte, si pamatuje staré adresy. Řešením by mělo být vymazání cache paměti internetového prohlížeče.

3 komentáře:

Radek Papež řekl(a)...

Problém je s Firefoxem a serverem jdem.cz - Firefox si zatraceně dlouho pamatuje původní přesměrovanou adresu po provedené změně na jdem.cz

Homer řekl(a)...

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak přepnout oběh v tabulce pro jiný den?

Honza Rulíšek řekl(a)...

Také zdravím, oběh pro konkrétní den může navolit pouze uživatel s přístupem do tabulky. Neregistrovaný návštěvník vidí pouze oběh pro daný den.